D.U.K

Kiek kainuoja gėlių pristatymas?

Užsakant gėles internetu, Jūs matysite jau galutines kainas. Gėlių pristatymui taikomas 20 Lt pristatymo mokestis. Pristatymui į rajoną pardavėjas pasilieka teisę taikyti didesnį pristatymo mokestį.

Ar pristatymas galimas visoje Lietuvoje?

Gėlių pristatymas į namus galimas visuose Lietuvos miestuose bei jų apylinkėse, tik kartais, kuomet nėra visiškai aiškus gėlių gavėjo adresas ar yra labai nutolęs nuo artimiausio mūsų gėlių salono, negalime garantuoti konkretaus gėlių pristatymo laiko. Myliugeles.lt pristato 98% visų užsakymų, bet jeigu iš užsakovo gauname neteisingas ar netikslias gėlių pristatymo detales ir negalime susisiekti su užsakovu per 24 val., grąžiname pinigus.

Kaip žinoti, ar gavėjas buvo patenkintas gauta dovana?

Beveik be išimties visi gavėjai buna patenkinti gavę gėlių, tačiau jeigu jūs tikrai norite žinoti, kokia buvo jų reakcija, galite užsakyti “foto su puokštės gavėju” ir tuom įsitikinti patys.

Ar gėlės bus šviežios?

Visada kruopščiai atrenkame šviežiausias gėles ir jas tinkamai paruošiame, kad jos kiek įmanoma ilgiau po įteikimo džiugintų gavėją.

Kaip geriausiai parinkti gėles?

Geriausia prieš perkant gėles, dėl jų pristatymo ir įteikimo, paskambinti ir pasikonsultuoti su floristu. Jeigu nežinote kokios gėlės patinka gavėjui, nupieškite gavėjo psichologinį paveikslą floristui ir pastarasis padės išrinkti tinkamas gėles.

Susipykau su mylimu žmogumi. Kokios gėlės labiausiai tiktų susitaikymo ar atsiprašymo proga?

Nėra netinkamų gėlių, bet geriausia dovanota tokias gėles, kurios patinka mylimam žmogui.

Ar gėlių spalva turi užkoduotą reiksmę?

Skirtingose kultūrose skirtingai vertinamos gėlių spalvų reikšmės, todėl siųsdami gėles turėtumėte atsižvelgti į kokią šalį siunčiate ir kokia proga.

Be gėlių dar norėčiau nusiųsti dovaną, bet nematau jos prekių kataloge. Ka daryti?

Jeigu nerandate Jums patinkančių gėlių ar dovanų internetinėje parduotuvėje, visada galite kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie maloniai Jus pakonsultuos ir pateiks informaciją apie kitų, neesančių kataloge gėlių ar dovanų pristatymo galimybę konkrečiame mieste ar vietovėje.

Ar galiu užsakyma padaryti telefonu?

Taip. Jeigu neturite galimybės užsakyti gėlių internetu, skambinkite mums telefonu arba rašykite elektroniniu paštu ir mes padėsime nusiųsti gėles Jums patogiausiu būdu.

Turiu ypatingų pageidavimų gėlių puokštei. Ar galite patenkinti isskirtinius pageidavimus?

Mūsų darbuotojų stipriausia pusė – meninė floristika, taigi, dažnas mūsų pirkėjas prašo, kad išpildytume įvairius pageidavimus ir kartais jie būna tikrai neįprasti. Pavyzdžiui, gėlių puokštė lenktyninkui, kompozicija krepšininkui, salės dekoracija iš 1000 rožių, gėlių pristatymas balkone ( 4 -ame aukšte pasikėlus keltuvu), puokštė iš pakalnučių sausio mėnesį, gėlių pristatymas į namus apsirengus įvairiais personažais ir panašiai.

Gėles užsakau pirmą kartą. Kaip nesuklysti?

Pirmas žingsnis užsakant gėles internetinėje parduotuvėje būtų pasidomėti, ar gėlių pardavėjas yra realūs gėlių salonai ar tik tarpininkai dirbantys už komisinius. Antruoju atveju Jūs negausite tinkamos floristų konsultacijos, sumokėsite už gėles brangiau ir nebus garantijų, jog Jūsų užsakymą vykdo profesionalai. Kaip patikrinti ar tai gėlių salonas? Pasiteirauti kur galėtumėte atvykti ir užsakyti gėles su pristatymu ir jeigu atsakymo nebus ar atsakymas, kad užsakyti galite tik internetu, ieškokite kitų „gėlės į namus“ paslaugą teikiančių parduotuvių.