Pristatymo sąlygos

Siekdami kuo geriau patenkinti klientų poreikius, galime pristatyti gėles tą pačią dieną. Mes garantuojame, kad visus užsakymus tvarko žinovai ir jie atitinka pirmos klasės kokybę. Visos gėlių kompozicijos bus šviežios ir pristatytos pageidaujamą dieną asmeniškai už kainą, pasiūlytą www.myliugeles.lt internetinėje parduotuvėje.

Mes negalime prisiimti atsakomybės už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei pateiktas adresas buvo nepilnas, neteisingas, nurodytas neteisingas telefono numeris ir neturime galimybės susisiekti su užsakovu.

Jeigu adresato nerandame, bandome gėles pristatyti vėlesniu laiku arba susisiekiame su gavėju telefonu. Praėjus 24 valandoms po nesėkmingo antro bandymo pasiekti gavėją, Jūs būsite informuoti telefonu arba elektroniniu paštu apie tai, kad pristatymo nebuvo galima atlikti. Atliekantis pristatymą gėlininkas yra įpareigotas palikti gėles patikimiems tretiems asmenims (pvz. kaimynui ar administratoriui ir t.t.), kurie, jo manymu, yra tinkami perduoti gėles adresatui.