Gėlių pristatymas į namus

Ačiū. Aš tave myliu. Atsiprašau. Tu man svarbi. Gražaus gimtadienio.... Gėlių kalba galima pasakyti tiek daug. Be abejo, maloniausia gėlių gauti ir jas teikti asmeniškai. Tačiau jei to padaryti negalite patys, mūsų siūloma paslauga – gėlių pristatymas į namus – ateis Jums į pagalbą.

Gėlių pristatymas su mūsų pagalba – daugiau nei tik pasirinktos puokštės pristatymas Jūsų nurodytu adresu. Jūs galite patys pasirinkti, iš kokių gėlių ar kokio dydžio puokštės pageidautumėte, kokią atvirutę ar raštelį norėtumėte pridėti, ir netgi pagal kokį scenarijų turėtų vykti gėlių pristatymas. Paprasčiau tariant, jūs patys galite nuspręsti, ar gėlių pristatymas su mūsų komandos pagalba bus kukliai šnabždamas prisipažinimas, oficialus rankos paspaudimas ar draugiškas apkabinimas.

Gėlių pristatymas su mumis yra dar paprastesnis nei stabtelėjimas turgelyje ar gėlių kioskelyje. Tiesiog keliais mygtuko paspaudimais ar vienu paprastu skambučiu iš bet kurios pasaulio vietos išsirinkite norimas gėles, o mes pasirūpinsime, kad gėlių pristatymas Vilniuje, gėlių pristatymas Kaune ar gėlių pristatymas Klaipėdoje jūsų nurodytu adresu pateisintų visus Jūsų lūkesčius. Su tam tikromis išimtimis gėlių pristatymas galimas ir į kitus Lietuvos miestus.